לקבלת עידכונים

הצטרף כמנוי ב RSS או

הכנס כתובת דואר אלקטרוני:

נובמבר 11, 2009

לידיה בייבסקי


שירותים מיוחדים:

  • טיפול S.O.S בגודש והדרכה להמשך טיפול עצמי ולהימנעות בעתיד מהבעיה. 
  • הדרכת הנקה ועזרה בהתגברות על ייצור יתר של חלב אם.
  • הדרכת הנקה בלי לצאת מן הבית באמצעות סקייפ: במקרים המתאימים בלבד ובחלק מן פגישות המעקב.

הכשרה וניסיון

בוגרת קורס לניהול הנקה בביה''ח אסף הרופא בהנחיית יועצת הנקה מוסמכת (IBCLC) בתיה דייויס (מחזור 2009-1010).

2010-2011 מדריכת הנקה מתנדבת בחדר הנקה באסף הרופא.

2010 ועד היום עושה ביקורי בית לנשים בהריון ולאחר הלידה, מכינה להנקה, עוזרת להתמודד עם קשיי הנקה ולהסתגל לשינויים שמביא עמו תינוק חדש במשפחה. כמו כן מקבלת נשים בקליניקה להנקה בהרצליה.

בנוסף בעלת תואר ראשון במתמטיקה ובמדעי המחשב.

קצת על עצמי

אני אם לשני ילדים מקסימים ששינו את חיי מקצה לקצה. חלמתי להניק אותם באושר ועושר. והנקתי, וההנקה הייתה כמלחמה: בכאבים, בעודף חלב וגודש, ובחוסר חלב ואי עליה במשקל, בסרבנות הנקה ובבכי, בחוסר שינה ודיכאון. וגם היו רגעים קסומים של הרגשת הצלחה וביטחון בגופי, תינוקי ודרכי והערכה לאישי היקר שעמד וממשיך לעמוד לצידי.

בדיעבד אני יודעת שרוב הבעיות היו ניתנות לפתרון וחלקן לא היו קיימות בכלל אילו הייתי מקבלת עזרה מקצועית.

עד עצם היום הזה אני שואלת את עצמי למה, לעזאזל, לא פניתי ולא נעזרתי. כי לא ידעתי את מי לשאול? כי לא הייתי בטוחה שזה אפשרי? כי רציתי להוכיח שאני יכולה - לבד? כי התביישתי להודות בכישלון?

כמדריכת הנקה אני מציעה:
  • טיפול בנשים אחרי הלידה שרוצות להניק אך נתקלות בבעיות שונות כמו גודש וכאבים בשד, פטמות כאובות ופצועות או חשש שתינוק לא מקבל מספיק חלב. 
  • עזרה בבניית תכנית מעבר מהנקה מעורבת (הנקה + האכלה מבקבוק) להנקה מלאה או, להפך, לשלב הנקה עם שאיבות והזנת תינוק מבקבוק כדי לאפשר לאמא לצאת לעבודה.
  • הדרכת נשים בהריון על עקרונות ההנקה. הכנה שכזו עוזרת לנשים (וגם לגברים שלהן!) להתכונן מראש לאתגרים הצפויים.
אני מאמינה שתמיכה נפשית וגישה לא שיפוטית מסוגלות לפתור את רוב בעיות ההנקה. את השאר ניתן לפתור בעזרת מידע מדעי עדכני ומקיף. זאת הגישה שלי והדרך בה אני עוזרת לנשים להגשים את חלום ההנקה.

0 תגובות:

להגיב

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Hot Sonakshi Sinha, Car Price in India