לקבלת עידכונים

הצטרף כמנוי ב RSS או

הכנס כתובת דואר אלקטרוני:

אפריל 27, 2010

איך לישון שינה משותפת עם תינוק - רעיונות ומוצרים


חווית שינה משותפת במיטת הורים יכולה להפוך לסיוט אם המיטה קטנה מידי. אבל גם אם המיטה שלכם היא בגודל חצי בריכה אולימפית חשוב לדאוג שהשינה תהיה בטוחה.

  • המוצרים הבאים יכולים לעזור לישון במיטה משותפת באופן בטוח או להוות בסיס להמצאת פיתרון משפחתי משלכם (נשמח מאוד אם תספרו לנו על כך)

    קן רך (Snuggle Nest)- מיטה קטנטונת מתקפלת מיועדת להנחה בין ההורים. היא מתאימה לתינוקות עד גיל בערך חודשיים כאשר הם מתחילים להתהפך. ניתן לקנות בארץ בחנות מכוונת של בייבי טבע.
www.babydelight.com
    כרית-מעקה שניתן לחבר למיטה כך שנמנעת נפילה. לא מצאתי משהו דומה בארץ אבל ברשת ישנם כמה וכמה סוגים. לדוגמה: Snug Tuck Pillow שמופיע בצד שמאל ומתחבר למיטה בעזרת רצועה ו-Humanity Family Sleeper שבא מחובר למשטח מבד עליו שוכבים אם ותינוק.
כרית-מעקה תגן על נפילות ממיטה


  • אלטרנטיבה נוספת לשינה משותפת באותה מיטה היא בעצם מיטה אלטרנטיבית - פוטון או כמה פוטונים על הרצפה בסגנון יפני. ככה גלית ומשפחתה עושים את זה!
פוטון - שינה משותפת בסגנון יפני


  • שינה משותפת לא חייבת להיות שינה באותה מיטה. שינה באותו חדר היא גם שינה משותפת עם כמעט כל היתרונות של השינה באותה מיטה.
    תינוק יכול לישון בעריסה או מיטונת נצמדת למיטת הורים ולהנות ממלוא תשומת לב. כזו מיטונת ניתן לקנות בארץ דרך האתר שמשווק אותן. מידותיה הן כעריסה רגילה זאת אומרת שמזרן של עריסה יתאים גם למיטונת והיא תשרת את התינוק עד בערך גיל חודשיים-שלושה.
מיטונת - לישון עם תינוק ביחד ולחוד


פרסומים קודמים בסדרה:
מחשבות על שינה משותפת מתוך ניסיון אישי
מה זה שינה משותפת ואיך היא קשורה להנקה
כללי בטיחות לשינה משותפת עם תינוקות


4 תגובות:

Gittie Flink אמר/ה...

Co-sleeping on futon beds seems ideal.. It seems the safest and most comfortable. The only question I have is how to you do housework? Galit, your house looks tidy and clean, so how do you do it?
Sorry for being so practical but one has to provide a clean environment for the family to function.

גלית חלפון אמר/ה...

hi Gittie, thanks for your response.
as you see in my picture we don't use futon but very light matresses. I find tham more comfterble (they are harder and better for our back) and you can just pic them up right for cleaning perpeses. i find them very practical and the only question is until when...

סיגל אמר/ה...

תודה! לא ידעתי שאפשר לקנות בארץ את snuggle nest

אנונימי אמר/ה...

נפלא,
רק לעדכון, המיטונת מספיקה עד יותר מחודשיים שלושה,אנחנו השתמשנו בה עד גיל חצי שנה עםתינוק ממוצע למדי.ממליצה בחום. כייף של מוצר

להגיב

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Hot Sonakshi Sinha, Car Price in India